همسرداری

همسرداری
همسرداری یک هنر است . روش همسرداری باید از دو طرف اجرایی شود .

اگر شما می خواهید زندگی آرام و بی تنشی داشته باشید باید روش صحیح همسرداری را بلد باشید.
مدیریت در همسرداری:
همانطور که از قدیم گفته اند مدیریت اجرائی در خارج از خانه به عهده مرد خانه بوده و تمامی مسائل جاری شغلی ، اقتصادی البته با مشورت زن خانه توسط مرد نهایتا تصمیم گیری می شود.
مدیریت اجرائی در داخل منزل از قبیل طراحی داخلی ، چیدمان وسایل و کلیه مسائل مربوط به عهده ی خانم خانه می باشد که البته اگر همراه با مشورت باشد بهتر و مناسب تر جواب می دهد.
همسرداری را چگونه باید آموخت؟
بعضی ها روش همسرداری را از رفتن خانواده می آموزند یعنی به عبارتی همسرداری را از والدین خود آموخته و شیوه های مدیریتی خانواده را سعی می کنند اگر در خانواده خود موفق بوده به همان شیوه در زندگی خود نیز اجراء نمایند.
ولی این راه همیشه جواب نمی دهد به دلایل مختلف ، از جمله پرتنش بودن زندگی خانوادگی نشان دهنده این است که روش مدیریت و همسرداری در آن کانون درست نبوده و بنابراین نباید آن را دوباره امتحان کرد.
در جوامع امروزی از طرف مختلف می توان روش همسرداری مناسب و دقیق را آموخت:
مثلا : 1- از طرف معامله کتب مربوط
2- مراجعه به مشاورین ازدواج و گرفتن راهکارهای مناسب همسرداری
3- شرکت در سمینارهای و کارگاه های آموزشی مربوط به همسرداری

سیاست همسرداری : یکی از مواردی که کانون زندگی را مستحکم تر کرده و همیشه گرم و صمیمی نگاه می دارد در پرتو سیاست زن و شوهر برقرار می باشد .
سیاست در همسرداری به معنی دروغ یا گول زدن طرف مقابل نیست بلکه اجراء سیاست در همسرداری برای برقراری آرامش و به وجود آوردن کانونی گرم و پر محبت می باشد .
همسرداری اسلامی چیست؟
در دین مبین اسلام همسرداری اسلامی به صداقت ، احترام به یکدیگر ، حسن برخورد ، رعایت یکدیگر و ... اطلاق می شود. اگر زوجین این موارد یاد شده در اسلام را رعایت نمایند مطمئنآ زندگی موفق و شادی خواهند داشت .
تقسیم مسئولیت ها در روش همسرداری :
برای داشتن نظم در زندگی می بایست مسئولیت های هرکدام از طرفین از ابتداء مشخص شده و طرفین با برنامه ریزی دقیق نسبت به وظایف خود احساس مسئولیت کرده و از زیر بار آن شانه خالی نکند.
در نهایت دخترها و پسرها قبل ازدواج حتما باید روش صحیح همسرداری را یاد بگیرند البته به صورت علمی و منطقی .
پیشنهاد ما مراجعه به مراکز مشاوره قبل از ازدواج و گرفتن مشاوره در زمینه همسرداری موفق می باشد.
مرکز مشاوره نیاوران- مشاوره تلفنی و حضوری – نیاوران – نبش چهارراه مژده -26851286

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.