آرام سازی

آرام سازی
با آرام سازی جسم میتوان اتفاقات اطراف را به آرامی پردازش کرد و مدیریت صحیح به منظور استفاده از استرس ها به عنوان فرصت های جدید در اختیار داشت. هر روز با حوادث غیر منتظره روبه‌رو هستیم که اگر درونمان آرامش نباشد

آشفتگی بیشتر دامن می زنیم و نخواهیم توانست که از این موفقیت های ناگهانی لذت ببریم.
بودن در زمان حال و ذهن آگاهی در لحظه به ما کمک میکنند که از شتاب زندگی بکاهیم و از بدو بدو او برای رسیدن به هدف و ندیدن مسیر زیبای تک تک دقایق دست برداریم نفس عمیق بکشی و با آهنگ زمان همراه شویم خودمان را دوست داشته باشیم و به دنیای درون خود رجوع کنیم.
این که فقط زمانی از رمز را در حالت ریلکسیشن و یا مراقبه بگذرانیم کافی نیست می‌بایستی عادت را همیشگی کرد تا سر تا پای وجودم را فرا بگیرد و هر عکس العمل تند واکنشی را با پاسخ هایی که از هوشیار و ناهوشیار ما ساطع می شود عوض کرد.
اگر خود را آرام نگه داریم می توانیم به هر سختی از مشکلات غلبه کنیم و حتی سوار بر موج دریای زندگی موج سواری کنیم وقتی بتوانیم در هر مشکلی نقاط مثبت آن را بیابیم و یا بدون قضاوت و دادن حس منفی به ارزیابی حادثه بپردازیم صبوری خود را حفظ خواهیم کرد. آرامش درون با آرامش بیرون همراه خواهد شد و از شعار به شعور می رسیم با تمرینات کوتاه آرام سازی عضلانی شروع میکنیم هر روز به مدت ۱۰ دقیقه صبح و شب ها چشم ها را ببندید و نفس عمیق بکشید در حالی که دراز کشیده اید و به نظاره افکار خود می اندیشید اجازه دهید که افکار به آرامی جریان داشته باشند و شما تمرکز خود را بر آگاهی و آرامشی که از فرق سر تا نوک پای شما را کم کم فرا می‌گیرد حفظ کنید.
خود را آرام کنید و از فواید جسمانی و روانی آن سود ببرید کسی به جز خود شما نمی تواند به شما کمک کند البته با کمک روانشناس و مربی های کارآزموده به انجام این فن قادر خواهید شد اما به مداومت در اجرای تامین ها شما را به آرامش عمیق در زندگی تان می رساند.
زمانی که کاملاً در لحظه حال باشید از طرف خود آگاه هستید و تمامی صدا ها بو ها مزه ها و احساسات را درک می کنید و حضور شما خواهد شد جهان را تبدیل به مکانی آرام و لذت بخش خواهید کرد که همگان در کنار شما به آرامش دست می یابند برای چند دقیقه پس از خواندن این مطلب چشم ها را ببندید و به خود استراحت دهید دم و بازدم خود را مورد نظارت قرار دهید و از معجزه زنده بودن لذت ببرید.

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.