طلاق

طلاق
ازدواجی که شتابزده باشد منجر به طلاق ای دردناک خواهد شد .زمانی که چشم می بندیم بر روی واقعیت ها و توسط نیازهای احساسی خود بازی می خوریم در مردابی افتاده ایم که با دست و پا زدن و گذشت زمان بیشتر فرو می‌رویم و زمان را می کشیم.

پیش از طلاق گرفتن مشاوره بگیریم. گرچه به مشاوره پیش از ازدواج نرفته بودیم و به طلاق رسیدیم .شاید راهی باشد برای برداشتن ناهمخوانی ها و نزدیک تر شدن قلب ها به همدیگر وجلوگیری از طلاق.
چرا به این زودی خسته می‌شویم و تصمیم قطعی طلاق میگیریم؟ بچه ها چه گناهی دارند که توسط والدین خود خواه به این دنیا دعوت شده اند؟ مسئولیت بپذیریم و مسئولیت اشتباه و حماقت ها و تصمیم های نادرست پیشین خود را قبول کنیم. در پی جبران برآییم نه که به سرعت صورت مسئله را پاک کنیمو به فکر طلاق باشیم.
اگر ازدواجی ناهمخوان و بدون نظر متخصص روانشناس انجام شود پس از چند ماه افراد به مرحله ای رسیده اند که رفتن را بر ماندن ترجیح دادند .باز هم دیر نشده است. باید مشورت کرد با فردی که بی طرف است چه قبل از ازدواج چه قبل از طلاق و چه بعد از آن از هر چه زودتر در پی تغییر خود و نه دیگری برایم بهتر است.
احترام بگذاریم که فقط تحمل کنیم و از درون بسوزیم .چون همین ابراز نکردن نارضایتی ها مانند خوره به جان ما نمی افتد و ما را تحلیل می برد. بدانیم که لیاقت خوب زندگی کردن را داریم خودمان را دوست بداریم و در پی درست کردن خرابی ها باشیم نه که فقط بر سر مزار از دست رفته ها گریه کنی مو طلاق را راه آخر ندانیم.
منفعل ماندن و راضی به رضای خدا ماندن بدون هیچ حرکتی و فقط دعا کردن و یا پیش جادوگر یا دعانویس رفتن فال قهوه و تاروت گرفتن فقط مسکن های موقت هستند که به مزمن تر شدن مشکل کمک می‌کند . زمانی به روانشناس مراجعه کنیم که بتوان کاری کرد خداوند هم می گوید از تو حرکت و از من برکت .تو می‌بایست تغییراتی در زندگی و افکار خود ایجاد کنید تا نتیجه آن را در همین دنیا ببینید. علم روانشناسی برای بهتر زیستن در این جهان طرح ریزی شده است
دوباره بلند شو و این بار شروعی تازه داشته باشد .عینکی متفاوت از قبل چشم بزن و پدیده ها را طوری دیگر تفسیر کن. جنبه های زیبای واقعیت موجود را ببین و از این چالش ها به عنوان فرصت های زندگی بهره ببر.
اگر در آستانه طلاق گرفتن هستی بدان که تو می باید تغییر کنی تا دیگر فردی ناهمخوان با خود را انتخاب نکنید و طلاق منجر نشود. حالا که برگزیدی می‌بایست باز‌هم تو تغییر کنی تا بتوانی به رفتار او شکل دهی و یا حداقل خود را قوی کن که کمتر آسیب بینی و اذیت نشوی.
.
اگر آسیب دیده ای بیا و آنها را پاک کند خاطرات منفی را دور بریز تا درون تو جا باز شود.برای ورود انرژی های جدید مثبت و لذت بردن از لحظه های حال با پاک کردن خاطرات منفی طلاق و زدودن استرس های آینده .تو می توانی بدون ترس و آزادانه از همین جا و اکنون لذت ببری و حس کنی ترانه زیبای زندگی را. خودت را بتکان و نفسی تازه بکشد به روی زندگی لبخند بزن و شروعی نو را تجربه کن تو می توانی.

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.