خواب و بیداری

خواب و بیداری
چه رویاهای در سر دارید؟ میخواهید در خواب به آنها برسید و یا در بیداری آرزوهای بزرگ را نهال و زیاد خواهی می دانید و در قبال آنها احساس گناه می دارید و یا آنها را حق مسلم خود می دانید؟

برای رسیدن به اهدافتان زور می زنید و یا آنها را به زیبایی و در دقت مناسب به آسانی محقق می شوند؟
در مسیر رودخانه زندگی هستید و یا غافل از قانونمندی های جهان شب را روز می کنی و در پی یک کسب دستاوردهای دنیای بیرون می دوید؟
از تلاش کردن بی ثمر خسته شده اید و یا هنوز ته مانده انرژی خود را صرف اثبات کردن حماقت ها و نیازهای خود می کنید؟
میل به داشتن قدرت و مشهور شدن و در چشم دیگران بزرگ بخشیدن حرام و گناه است و یا ثواب و لذت بخش؟
اهداف شما کدام است و برای رسیدن به آنها چه می‌کنید در خواب و رویا به آنها می‌اندیشید و یا همان را هم از خود دریغ می کنید؟
مدام از والدین تو نشنیده اید که نکن نمیشه با یک گل بهار نمی آید و یک دست صدا ندارد و یا اینکه ایمان داری که شما آن کسی هستی که طرحی نو در جهان می‌اندازید و الگوی عده کثیری از مردم آن می شوید و این هدف شما ناشی از کدام نیازتان است؟
نیاز جنسی خود را چگونه مدیریت می کنید؟ فکرتان در کل روز به چه ها مشغول است محتوای افکارتان مثبت است یا منفی به ترس هایتان از آینده می اندیشید یا در گذشته غوطه ور هستید؟ توانمندی های خود را به درستی ارزیابی می کنید؟ تست های روانشناختی می توانند خصیصه های پنهان درون را رو کنند عتر ما را به اهدافمان برسانند با شناخت محتوای هوشیار و ناهوشیار خود می‌توان برنامه‌ریزی دقیق‌تری انجام داد که با حسی شاد عجین باشد و به سرعت بر روی غلتک افتاد دستاوردها را از راه برساند می‌بایست خانه‌تکانی فکری کرد و آشغال ها را دور انداخت و بقیه رو هم تصحیح کرد. از خوابی عمیق به بیداری برسیم و آرزوهای مان را زندگی کنیم تظاهر کن تا آن را بسازی با قطعات درمانی می‌توان نقش‌های مختلف را با حرف های متنوع و عالی بازی کرد و سپس آنها را به حقیقت بدل کرد دنبال کردن گام به گام تکنیک های علمی روان‌شناختی می توان به محتوای ناهوشیار دست یافت و به صورت هوشیارانه عادت‌های را وارد ضمیر باطن کرد و آن را طوری برنامه ریزی کرد که به صورت اتوماتیک درست شود و ما را به زیبایی به اهدافمان برساند خودمان را دوست بداریم و با آهنگ شاد از خواب بیدار شویم و پا به دنیای نور و بیداری بگذاریم.

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.