مشاوره زوج درمانی

مشاوره زوج درمانی
مشاوره زوج درمانی چیست؟
  در حقیقت همان مشاوره خانوادگی است.یعنی بررسی مسائل و مشکلات بین زوجین و

سعی در برطرف کردن و دادن راهکارهای مناسب می باشد.مشاوره زوج درمانی به زن و شوهر کمک می کند تا اختلافات مختلف درون خانواده را کنترل کرده و با آموزشهای مناسب سعی در برقراری رابطه ای با محبت و کانونی پر از آرامش داشته باشند.
:نقش مشاوره زوج درمانی در تربیت فرزندان
 مشاوره زوج درمانی همواره کمک می کند تا رابطه احساسی خوب و مناسب بین زوجین برقررا گردد و این موضوع آرامش و اطمینان زیادی در کانون خانواده بوجود می آورد.بنابراین رشد و تربیت فرزندان در این محیط بسیار سازنده خواهد بود. وقتی فرزندان شاهد روابطی با احترام و عشق بین والدین خود بوده احساس امنیت و آرامش بیشتر یکرده و همواره سعی می کنند بیشترین اوقات خود را بین خانواده بگذرانند که صد البته بسیار مفید می باشد.چرا؟
 وقتی فرزند شما اکثر اوقاتش را در خانه بگذراند مسلما از خطرات موجود در جامعه در امان است.این خطرات ممکن است ناشی از رابطه نادرست فرزندتان با دوستان ناباب بوده که او را از مسیر مستقیم منحرف کرده و به انجام کارهای ناشایست بکشانند.
با مشاوره زوج درمانی و گرفتن راهکارهای تربیتی فرزندان به والدین خود اعتماد کامل پیدا کرده و تمامی مسئل خود را با آنها در میان می گذارند و این بسیار ارزشمند می باشد.وقتی فرزندان مستقیما مشورت می کنند صد در صد از نصایح و تجارب شما استفاده کرده و اممکان منحرف شدن و رفتن به مسیر نادرست انها خیلی کم می شود.
انعکاس مشاوره زوج درمانی در  زندگی آینده فرزندتان؟
 وقتی شما با گرفتن مشاوره زوج درمانی به صورت منظم سعی می کنید در همه مقاطع مثل تربیت کودک، مشاوره تحصیلی ، راهکارهای رفتار با نوجوان و غیره با هدایت مستمر خوب فرزندتان را راهنمایی کنید بنابراین شیوه بهتر زیستن را از شما فرا میگیرند.و در این مسیر تا رشد کامل و ورود به جامعه و تشکیل خانواده همواره راه مناسب را انتخاب می کنند.
وقتی می گویند این شخص سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده یا می گویند فلانی ریشه دار و با پدر و مادر است و خیلی مثال های دیگر این به معنی این است که آن فرد خوب تربیت شده و در هیچ مسئله ای انحراف فکری و عقیدتی ندارد. بنابراین او می تواند شخصی مفید با کارایی بالا در جامعه آینده و شغلی خود باشد و همسر و فرزندان خود را خوشبخت نماید.
در مشاوره زوج درمانی چه مسائلی بررسی می شود؟
 در مشاوره زوج درمانی تمامی مسائل خانواده و روابط بین زوجین بررسی می شود.یک زوج درمان همواره سعی می کند تفاهم و رابطه سالم بین زوجین برقرار کند .با مشاوره زوج درمانی منظم هرگز مشکلات شما بزرگ نشده و به محض بروز هر مشکلی با کمک مشاوره زوج درمانی می توانید آنرا حل نمایید.
مرکز مشاوره نیاوران- مشاوره تلفنی رایگان 26851286
نیاوران - چهارراه مژده - نبش نجابت جو - پلاک 352 - طبقه 4 شمالی
شماره مجوز :6056
همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید و اولین جلسه مشاوره زوج درمانی خود را تنظیم کنید.

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.