موفقیت با مشاوره خانواده

موفقیت با مشاوره خانواده
دلیل رجوع به مشاوره خانواده چیست؟

 موفقیت در زمینه های شغلی، اجتماعی ، ازدواج و.. خواسته همه انسانهاست.اما چگونه؟
برای مدیریت بهتر زندگی باید ازتجارب  شخصی دیگران استفاده کرد.برای برقراری ارتباط بهتر و روابط اجتماعی مطلوب باید از مشاورین مجرب در این زمینه بهره گرفت. و همچنین برای موفقیت در آینده شغلی خود حتما با تدبیر حرکت کرده  و زمینه های لازم جهت کسب یک حرفه مناسب را فراهم آورید.درزمینه ازدواج وتشکیل خانواده که مهمترین مرحله زندگی است باید با شناخت کامل و آگاهی از شخصیت، فرهنگ ، تربیت ، خانواده و ارتباطات طرف مقابل تصمیم مناسب گرفته و از مشاوره خانواده و ازدواج کمک بگیرید.
موفقیت برای بعضی ها به معنی پول دار شدن، محبوب بودن و.. می باشد در صورتیکه موفقیت یعنی داشتن یک زندگی آرام و راحت در کنار خانواده با آرامش زیستن و دور از دغدغه های  جاری زندگی است.
اگر بخواهید در زندگی موفق باشید به چند نکته زیر توجه فرمایید:
 1-هرگز زود تسلیم نشوید :
 کسانی که با کوچکترین مشکل تسلیم شده و قادر به حل آن نیستند آدمهای موفقی نخواهند بود.ما در برابر مسائل زندگی باید قوی بوده و با اراده محکم و تدبیر و اندیشه صحیح و گرفتن مشاوره و استفاده از تجارب دیگران در حل مسئله کوشا باشیم و هرگز خسته و مایوس نشویم و  به یاد داشته باشیم که خداوند متعال هرگز بنده خود را رها نمی کند.
2-سخت کار و سخت کوش باشیم:
 پروزدگار عالم فرمودند (از تو حرکت از من برکت) .کسی که برای بدست آوردن رزق  زندگی و خانواده تلاش فراوان کند و هرگز خسته نشود و سخت کوش باشد مطمئن باشید خداوند برکت  او را زیاد کرده و هرگز در مسیر زندگی او راتنها نمی گذارد.
3- امیدواری به آینده:
 کسی که مایوس بوده و فاز منفی دارد مثلا می گوید نه این کار نمی شود هرچه قدر تلاش کنم امکان ندارد بتوانم آنرا تمام کنم یا جملات ناامید کننده ای مثل این در حقیقت منفی گرا بوده و از توانایی های خود استفاده کامل را نمی برد و این طرز فکر همیشه اور ا شخصی نا امید کرده و جلوی پیشرفت او رامیگیرد.
مسئولیت زندگیتان را خودتان به عهده بگیرید
برای مدیریت و ادراه زندگی خودتان برنامه داشته باشید همیشه به تفکرات خودتان متکی بوده و سعی کنید مسائل مربوطه را باتدبیر و درایت و فکر خود انجام دهید. البت گرفتن مشورت از مشاوره خانواده با تجربه مفید و سودمند خواهد بود.ولی نباید درد دل خود  و مشکلاتتان را با هر کسی در میان بگذارید . ما باید دوست و دشمن خود را تشخیص داده و حتی الامکان سعی کنیم مسائل را خودمان حل و فصل نماییم چون ممکن است با گرفتن راهکارها از افراد غیر قابل اعتماد مشکلا ت را حاد تر نماییم و به بن بست برسیم پس پیشنهاد این است که در اسرع وقت با مشاوره خانواده قرار ملاقات داشته باشید.
در زندگی گاهی لازم است ریسک پذیر باشیم
درست است می گویند احتیاط شرط عقل است ولی در مسیر زندگی گاهی اوقات نیاز داریم ریسک پذیر باشیم و مسائلی را تجربه کنیم. البته قبل از هر نوع تصمیم گیری مخصوصا در زمینه کار و سرمایه گذاری باید از افراد با تجربه و مشاوره شغلی نظر بخواهیم و پس از اطمینان از طرح خود با امید و یاد خداوند آنرا به مرحله اجرا بگذاریم و مطمئن باشید وقتی فکر ونیت شما خیر بوده و در راه بهبود و صلاح خانواده عمل کنید حتما موفق خواهید بود.
محرومیت و همدلی درون خانواده
خانواده ای موفق است که تمامی اعضا آن با هم یکدل بوده و کانون خانواده همیشه با مهر و محبت باشد . وقتی شما درون خانواده همگی با هم دوست باشید و غمخوار مسائل یکدیگر مطمئن باشید همواره خانواده ی موفق و استوار خواهید داشت. در این راستای و برای آموزش تکنیک های همسرداری، فرزند پروری و در کل همدلی با مشاوره خانواده  مشورت نمایید مطمئن باشید که سودمند خواهد بود
مرکز مشاوره نیاوران -مشاوره خانواده تلفنی رایگان

تماس با ما

  • آدرس: نیاوران، چهار راه مژده، نبش نجابت جو، پلاک 352، طبقه 2 شمالی
    تلفن : 22728904-021

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.